KURUMSAL

Polikay Çatı Metal Plastik Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi​;
ADRES : Karpuzseki Mh. 24.Cd. No:81 Hacılar/KAYSERİ
TELEFON : (0352) 420 18 38
VD: MİMARSİNAN -  732 156 7482
Tic. Sic. No: 52865

MÜŞTERİ ODAKLILIK;
Polikay Çatı üretimden satış sonrası hizmete kadar her aşamada müşteri memnuniyetini en ön planda tutmayı temel amaç edinmiştir.

KALİTE ODAKLILIK;
Polikay Çatı son teknolojiye sahip makina parkurunda, kaliteli hammaddeler kullanarak ve uzman kadrosuyla toplam kalite ve sıfır hata prensibi ile üretimini gerçekleştirmektedir.

YENİLİK;
Polikay Çatı değişen ve gelişen piyasa taleplerini yakından takip ederek ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırmaktadır.

HIZLI TESLİMAT-KALİTELİ SERVİS;
1500 kg/saat üretim hızımızla, gelen siparişlerin en hızlı şekilde üretimini gerçekleştirip siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

ÇEVRE DUYARLILIĞI;
Üretim aşamasında ortaya çıkan atıkların geri dönüşümünü sağlayarak çevre temizliğine ve insan sağlığına önem verilmektedir. Polikay Çatı olarak, bütün ilişkilerimizde dürüst ve şeffaf bir yönetim anlayışı esas alınmıştır. Bu doğrultuda bizim önceliklerimizi müşterilerimizin öncelikleri belirlemektedir. Müşterilerimiz

Polikay Çatı‘nın kalitesinden ve fiyat avantajından yararlanmakta ve kendi pazarlarında rekabet gücü elde etmektedirler.

Sonuç olarak Polikay Çatı , güvenilirliğinden hiçbir zaman taviz vermeden yoluna devam edecek , kalite ile özdeşleşen markasıyla müşterilerine her zaman en iyiyi sunacaktır.